KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13163020
nr 1316 3020
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Blandteknik, Orkester, Signerad, 24x22 cm
Kondition: skadad
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 mars 2020
kl 18:12:50
25/3 13:36:43
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt